| Вага | 2765-2868 кг |
|---|---|
| Розміри | 5200 × 2025 × 1814 мм |
| Модельний рік | 2026 |
| Колісна база | 3090 mm |
| Силовий агрегат | PHEV 1.5T-150PS, BEV |
| Battery | LFP-98Kwh, LFP-120Kwh, LFP-44.5Kwh, NCM-65Kwh |
| Електродвигун | Dual-646PS, Dual-496PS, Dual-517PS |
| Модель | Ultra, Ultra +, Max |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | AWD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Voyah-TaishanX8
Діапазон цін: від $49,580 до $63,820
All videos and pics are copyrighted by GMW Auto
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.
Вам також може сподобатися…

Zeekr 9X
Діапазон цін: від $76,260 до $98,194 Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару







Відгуки
Відгуків немає, поки що.