| Vægt | 2765-2868 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5200 × 2025 × 1814 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3090 mm |
| Drivlinje | PHEV 1.5T-150PS, BEV |
| Battery | LFP-98Kwh, LFP-120Kwh, LFP-44.5Kwh, NCM-65Kwh |
| Electric Motor | Dual-646PS, Dual-496PS, Dual-517PS |
| Model | Ultra, Ultra +, Max |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Voyah-TaishanX8
Prisinterval: $50,724 til $65,293
All videos and pics are copyrighted by GMW Auto
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Du kunne også være interesseret i...

Zeekr 9X
Prisinterval: $78,020 til $100,460 Vælg muligheder Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden







Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.