| Waga | 2765-2868 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5200 × 2025 × 1814 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3090 mm |
| Układ napędowy | PHEV 1.5T-150PS, BEV |
| Battery | LFP-98Kwh, LFP-120Kwh, LFP-44.5Kwh, NCM-65Kwh |
| Electric Motor | Dual-646PS, Dual-496PS, Dual-517PS |
| Model | Ultra, Ultra +, Max |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Voyah-TaishanX8
Zakres cen: od $50,724 do $65,293
All videos and pics are copyrighted by GMW Auto
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Może spodoba się również…

Zeekr 9X
Zakres cen: od $78,020 do $100,460 Wybierz opcje Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.