| Ağırlık | 2765-2868 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 5200 × 2025 × 1814 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3090 mm |
| Güç Aktarma Organları | PHEV 1.5T-150PS, BEV |
| Battery | LFP-98Kwh, LFP-120Kwh, LFP-44.5Kwh, NCM-65Kwh |
| Electric Motor | Dual-646PS, Dual-496PS, Dual-517PS |
| Model | Ultra, Ultra +, Max |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Voyah-TaishanX8
Fiyat aralığı: $49,580 - $63,820
All videos and pics are copyrighted by GMW Auto
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.
Hoşunuza gidebilir…

Zeekr 9X
Fiyat aralığı: $76,260 - $98,194 Seçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir







Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.