| Greutate | 2765-2868 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5200 × 2025 × 1814 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3090 mm |
| Grupul motopropulsor | PHEV 1.5T-150PS, BEV |
| Battery | LFP-98Kwh, LFP-120Kwh, LFP-44.5Kwh, NCM-65Kwh |
| Electric Motor | Dual-646PS, Dual-496PS, Dual-517PS |
| Model | Ultra, Ultra +, Max |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Voyah-TaishanX8
Interval de prețuri: $50,724 până la $65,293
All videos and pics are copyrighted by GMW Auto
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
S-ar putea să-ți placă și…

Zeekr 9X
Interval de prețuri: $78,020 până la $100,460 Selectează opțiunile Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.







Recenzii
Nu există recenzii până acum.