| Paino | 2765-2868 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 5200 × 2025 × 1814 mm (millimetri) |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3090 mm |
| Voimansiirto | PHEV 1.5T-150PS, BEV |
| Battery | LFP-98Kwh, LFP-120Kwh, LFP-44.5Kwh, NCM-65Kwh |
| Electric Motor | Dual-646PS, Dual-496PS, Dual-517PS |
| Model | Ultra, Ultra +, Max |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Voyah-TaishanX8
Hintaluokka: $49,580 - $63,820
All videos and pics are copyrighted by GMW Auto
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Saatat myös pitää...

Zeekr 9X
Hintaluokka: $76,260 - $98,194 Valitse vaihtoehdoista Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.







Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.