| Вага | 1980-2205 кг |
|---|---|
| Розміри | 4997 × 1963 × 1455 мм |
| Модельний рік | 2026 |
| Колісна база | 3000 mm |
| Ємність акумулятора | LFP-73.6kwh, LFP-96.3kwh, NCM-101.7kwh |
| Електродвигун | Single – 320PS, Dual – 690PS |
| Модель | Standard, Pro, Max |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | AWD, RWD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
MI SU7
Діапазон цін: від $35,994 до $49,743
















