| Vægt | 1980-2205 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4997 × 1963 × 1455 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3000 mm |
| Battery Capacity | LFP-73.6kwh, LFP-96.3kwh, NCM-101.7kwh |
| Electric Motor | Single – 320PS, Dual – 690PS |
| Model | Standard, Pro, Max |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | Sedan |
| Kørselstilstand | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
MI SU7
Prisinterval: $35,994 til $49,743
















