| Вага | 2750-2870 кг |
|---|---|
| Розміри | 5359 × 2009 × 1859 мм |
| Модельний рік | 2026 |
| Колісна база | 3250 mm |
| Battery | LFP-35Kwh |
| Електродвигун | Single – 272PS, Dual-598PS |
| Модель | Max +, Ultra, Ultra+ |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | MiniVan |
| Режим приводу | AWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Luxeed V9
Діапазон цін: від $71,988 до $86,720
All videos and pics are copyrighted by GAC Toyota Motor Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.









Відгуки
Відгуків немає, поки що.