| Paino | 2750-2870 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 5359 × 2009 × 1859 mm (millimetri) |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3250 mm |
| Battery | LFP-35Kwh |
| Electric Motor | Single – 272PS, Dual-598PS |
| Model | Max +, Ultra, Ultra+ |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | MiniVan |
| Ajotila | AWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Luxeed V9
Hintaluokka: $71,988 - $86,720
All videos and pics are copyrighted by GAC Toyota Motor Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.









Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.