| Waga | 2750-2870 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5359 × 2009 × 1859 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3250 mm |
| Battery | LFP-35Kwh |
| Electric Motor | Single – 272PS, Dual-598PS |
| Model | Max +, Ultra, Ultra+ |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | MiniVan |
| Tryb jazdy | AWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Luxeed V9
Zakres cen: od $71,988 do $86,720
All videos and pics are copyrighted by GAC Toyota Motor Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.