| Ağırlık | 2750-2870 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 5359 × 2009 × 1859 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3250 mm |
| Battery | LFP-35Kwh |
| Electric Motor | Single – 272PS, Dual-598PS |
| Model | Max +, Ultra, Ultra+ |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | MiniVan |
| Sürüş Modu | AWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Luxeed V9
Fiyat aralığı: $73,649 - $88,721
All videos and pics are copyrighted by GAC Toyota Motor Group.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.









Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.