| Greutate | 2750-2870 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5359 × 2009 × 1859 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3250 mm |
| Battery | LFP-35Kwh |
| Electric Motor | Single – 272PS, Dual-598PS |
| Model | Max +, Ultra, Ultra+ |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | MiniVan |
| Modul Drive | AWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Luxeed V9
Interval de prețuri: $73,649 până la $88,721
All videos and pics are copyrighted by GAC Toyota Motor Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.









Recenzii
Nu există recenzii până acum.