| Vægt | 2750-2870 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5359 × 2009 × 1859 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3250 mm |
| Battery | LFP-35Kwh |
| Electric Motor | Single – 272PS, Dual-598PS |
| Model | Max +, Ultra, Ultra+ |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | MiniVan |
| Kørselstilstand | AWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Luxeed V9
Prisinterval: $73,649 til $88,721
All videos and pics are copyrighted by GAC Toyota Motor Group.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.









Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.