| Weight | 2750-2870 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5359 × 2009 × 1859 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3250 mm |
| Battery | LFP-35Kwh |
| Electric Motor | Single – 272PS, Dual-598PS |
| Model | Max +, Ultra, Ultra+ |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøretøytype | MiniVan |
| Kjøremodus | AWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Luxeed V9
Price range: $73,649 through $88,721
All videos and pics are copyrighted by GAC Toyota Motor Group.
You must be logged in to post a review.









Reviews
There are no reviews yet.