| Вага | 2165-2290 кг |
|---|---|
| Розміри | 5098 × 1960 × 1485 мм |
| Колісна база | 3100 mm |
| Модельний рік | 2023 |
| Ємність акумулятора -kWh | 90.0 – kWh, Unknown |
| Електродвигун | Single – 340PS, Dual – 578PS, Single – 605PS |
| Модель | Elite, Dynamic, Pro, Snake Performance Lite, Snake Performance |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | AWD, RWD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
IM L7
Діапазон цін: від $50,947 до $87,038
Авторські права на всі відео та фотографії належать IM Auto Technology Limited.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.