| Vægt | 2165-2290 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5098 × 1960 × 1485 mm |
| Wheelbase | 3100 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity – kWh | 90.0 – kWh, Unknown |
| Electric Motor | Single – 340PS, Dual – 578PS, Single – 605PS |
| Model | Elite, Dynamic, Pro, Snake Performance Lite, Snake Performance |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | Sedan |
| Kørselstilstand | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
IM L7
Prisinterval: $50,947 til $87,038
All videos and pics are copyrighted by IM Auto Technology Limited.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.