| Weight | 2165-2290 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5098 × 1960 × 1485 mm |
| Wheelbase | 3100 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity – kWh | 90.0 – kWh, Unknown |
| Electric Motor | Single – 340PS, Dual – 578PS, Single – 605PS |
| Model | Elite, Dynamic, Pro, Snake Performance Lite, Snake Performance |
| Brand Origin | China |
| Vehicle Type | Sedan |
| Drive Mode | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Gear Box | Automatic |
| Powertrain | |
| Car Size | Full Size and Executive |
IM L7
Price range: $50,947 through $87,038
All videos and pics are copyrighted by IM Auto Technology Limited.
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.