| Waga | 2165-2290 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5098 × 1960 × 1485 mm |
| Wheelbase | 3100 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity – kWh | 90.0 – kWh, Unknown |
| Electric Motor | Single – 340PS, Dual – 578PS, Single – 605PS |
| Model | Elite, Dynamic, Pro, Snake Performance Lite, Snake Performance |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | Sedan |
| Tryb jazdy | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
IM L7
Zakres cen: od $52,123 do $89,046
All videos and pics are copyrighted by IM Auto Technology Limited.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.