| Waga | 2300-2400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5145 × 1998 × 1786 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3110 mm |
| Battery Capacity | NCM – 85kWh |
| Electric Motor | Single-462PS, Dual-598PS |
| Model | Standard, AWD Standard |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Onvo L80
$40,233
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Może spodoba się również…

Onvo L90
Zakres cen: od $43,507 do $49,072 Wybierz opcje Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu


















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.