| Waga | 2250-2400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5145 × 1998 × 1766 mm |
| Wheelbase | 3110 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery Capacity | NCM – 85kWh |
| Electric Motor | Single-462PS, Dual-599PS |
| Model | Pro 6 Seater, Max 6 Seater, Ultra 6 Seater, Pro 7 Seater, Max 7 Seater, Ultra 7 Seater |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Intermediate |
Onvo L90
Zakres cen: od $43,507 do $49,072
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.