| Paino | 2300-2400 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 5145 × 1998 × 1786 mm (millimetri) |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3110 mm |
| Battery Capacity | NCM – 85kWh |
| Electric Motor | Single-462PS, Dual-598PS |
| Model | Standard, AWD Standard |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Onvo L80
$40,233
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Saatat myös pitää...

Onvo L90
Hintaluokka: $43,507 - $49,072 Valitse vaihtoehdoista Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.


















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.