| Paino | 1655-1755 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4600 × 1855 × 1680 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2690 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 2.5L Hybrid – 180PS |
| Ajotila | 2WD, 4WD |
| Model | Urban Pro, Elite Pro, Deluxe Pro, Flagship Pro |
| Merkki Alkuperä | Japan |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Compact |
TOYOTA RAV4 E+ PHEV
Hintaluokka: $37,414 - $44,632
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.