| Вага | 2245-2400 кг |
|---|---|
| Розміри | 5130 × 1966 × 1492 мм |
| Модельний рік | 2026 |
| Колісна база | 3020 mm |
| Battery | LFP-35Kwh |
| Електродвигун | Single – 272PS, Dual-598PS |
| Модель | Smart Deluxe, Intelligent Deluxe, Intelligent Prestige, Intelligent Flagship |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | AWD, RWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Hyper A800
Діапазон цін: від $31,067 до $49,072
All videos and pics are copyrighted by GAC Toyota Motor Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.