| Greutate | 2245-2400 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5130 × 1966 × 1492 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3020 mm |
| Battery | LFP-35Kwh |
| Electric Motor | Single – 272PS, Dual-598PS |
| Model | Smart Deluxe, Intelligent Deluxe, Intelligent Prestige, Intelligent Flagship |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | Sedan |
| Modul Drive | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Hyper A800
Interval de prețuri: $31,067 până la $49,072
All videos and pics are copyrighted by GAC Toyota Motor Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.