| Waga | 2245-2400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5130 × 1966 × 1492 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3020 mm |
| Battery | LFP-35Kwh |
| Electric Motor | Single – 272PS, Dual-598PS |
| Model | Smart Deluxe, Intelligent Deluxe, Intelligent Prestige, Intelligent Flagship |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | Sedan |
| Tryb jazdy | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Hyper A800
Zakres cen: od $31,067 do $49,072
All videos and pics are copyrighted by GAC Toyota Motor Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.