| Weight | 2245-2400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5130 × 1966 × 1492 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3020 mm |
| Battery | LFP-35Kwh |
| Electric Motor | Single – 272PS, Dual-598PS |
| Model | Smart Deluxe, Intelligent Deluxe, Intelligent Prestige, Intelligent Flagship |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøretøytype | Sedan |
| Kjøremodus | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Hyper A800
Price range: $31,784 through $50,205
All videos and pics are copyrighted by GAC Toyota Motor Group.
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.