| Ağırlık | 2245-2400 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 5130 × 1966 × 1492 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3020 mm |
| Battery | LFP-35Kwh |
| Electric Motor | Single – 272PS, Dual-598PS |
| Model | Smart Deluxe, Intelligent Deluxe, Intelligent Prestige, Intelligent Flagship |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | Sedan |
| Sürüş Modu | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Hyper A800
Fiyat aralığı: $31,067 - $49,072
All videos and pics are copyrighted by GAC Toyota Motor Group.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.