| Вага | 2255-2385 кг |
|---|---|
| Розміри | 4940 × 1960 × 1455 мм |
| Модельний рік | 2026 |
| Колісна база | 2940 mm |
| Силовий агрегат | REEV 1.5T-156PS, BEV |
| Ємність акумулятора | LFP-46.65kWh, LFP-75.46Kwh, LFP-89.33Kwh |
| Електродвигун | Single – 503PS, Dual – 612PS, Dual – 683PS, Trio-968PS |
| Модель | Max REEV, Elite, Max, Max+, Performance |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | AWD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Avatr 06T
Діапазон цін: від $35,994 до $45,815
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.