| Paino | 2255-2385 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4940 × 1960 × 1455 mm (millimetri) |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 2940 mm |
| Voimansiirto | REEV 1.5T-156PS, BEV |
| Battery Capacity | LFP-46.65kWh, LFP-75.46Kwh, LFP-89.33Kwh |
| Electric Motor | Single – 503PS, Dual – 612PS, Dual – 683PS, Trio-968PS |
| Model | Max REEV, Elite, Max, Max+, Performance |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | Sedan |
| Ajotila | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Avatr 06T
Hintaluokka: $35,994 - $45,815
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.