| Вага | 2300-2400 кг |
|---|---|
| Розміри | 5145 × 1998 × 1786 мм |
| Модельний рік | 2026 |
| Колісна база | 3110 mm |
| Ємність акумулятора | NCM – 85kWh |
| Електродвигун | Single-462PS, Dual-598PS |
| Модель | Standard, AWD Standard |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | AWD, RWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Onvo L80
$40,233
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.
Вам також може сподобатися…

Onvo L90
Діапазон цін: від $43,507 до $49,072 Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару


















Відгуки
Відгуків немає, поки що.