| Ağırlık | 2300-2400 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 5145 × 1998 × 1786 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3110 mm |
| Battery Capacity | NCM – 85kWh |
| Electric Motor | Single-462PS, Dual-598PS |
| Model | Standard, AWD Standard |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Onvo L80
$40,233
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.
Hoşunuza gidebilir…

Onvo L90
Fiyat aralığı: $43,507 - $49,072 Seçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir


















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.