| Greutate | 2300-2400 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5145 × 1998 × 1786 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3110 mm |
| Battery Capacity | NCM – 85kWh |
| Electric Motor | Single-462PS, Dual-598PS |
| Model | Standard, AWD Standard |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Onvo L80
$40,233
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
S-ar putea să-ți placă și…

Onvo L90
Interval de prețuri: $43,507 până la $49,072 Selectează opțiunile Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.


















Recenzii
Nu există recenzii până acum.