| Greutate | 2255-2385 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4940 × 1960 × 1455 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 2940 mm |
| Grupul motopropulsor | REEV 1.5T-156PS, BEV |
| Battery Capacity | LFP-46.65kWh, LFP-75.46Kwh, LFP-89.33Kwh |
| Electric Motor | Single – 503PS, Dual – 612PS, Dual – 683PS, Trio-968PS |
| Model | Max REEV, Elite, Max, Max+, Performance |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | Sedan |
| Modul Drive | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Avatr 06T
Interval de prețuri: $35,994 până la $45,815
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.