| Waga | 2255-2385 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4940 × 1960 × 1455 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 2940 mm |
| Układ napędowy | REEV 1.5T-156PS, BEV |
| Battery Capacity | LFP-46.65kWh, LFP-75.46Kwh, LFP-89.33Kwh |
| Electric Motor | Single – 503PS, Dual – 612PS, Dual – 683PS, Trio-968PS |
| Model | Max REEV, Elite, Max, Max+, Performance |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | Sedan |
| Tryb jazdy | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Avatr 06T
Zakres cen: od $35,994 do $45,815
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.