| Vægt | 2300-2400 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5145 × 1998 × 1786 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3110 mm |
| Battery Capacity | NCM – 85kWh |
| Electric Motor | Single-462PS, Dual-598PS |
| Model | Standard, AWD Standard |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Onvo L80
$40,233
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Du kunne også være interesseret i...

Onvo L90
Prisinterval: $43,507 til $49,072 Vælg muligheder Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden


















Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.