| Vægt | 2245-2400 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5130 × 1966 × 1492 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3020 mm |
| Battery | LFP-35Kwh |
| Electric Motor | Single – 272PS, Dual-598PS |
| Model | Smart Deluxe, Intelligent Deluxe, Intelligent Prestige, Intelligent Flagship |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | Sedan |
| Kørselstilstand | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Hyper A800
Prisinterval: $31,067 til $49,072
All videos and pics are copyrighted by GAC Toyota Motor Group.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.