| Vægt | 2255-2385 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4940 × 1960 × 1455 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 2940 mm |
| Drivlinje | REEV 1.5T-156PS, BEV |
| Battery Capacity | LFP-46.65kWh, LFP-75.46Kwh, LFP-89.33Kwh |
| Electric Motor | Single – 503PS, Dual – 612PS, Dual – 683PS, Trio-968PS |
| Model | Max REEV, Elite, Max, Max+, Performance |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | Sedan |
| Kørselstilstand | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Avatr 06T
Prisinterval: $35,994 til $45,815
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.