| Вага | 2011 кг |
|---|---|
| Розміри | 4463 × 1834 × 1619 мм |
| Модельний рік | 2025 |
| Колісна база | 2830 mm |
| Battery | NCM-89Kwh |
| Електродвигун | Single – 272PS |
| Модель | 300L Extended Long Range, 300L Extended Long Range Smart Navi, 300L Extended Long Range Champion Limited Edition |
| Походження бренду | Німецька |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | RWD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Mercedes CLA EV
Діапазон цін: від $40,757 до $49,089
Авторські права на всі відео та фотографії належать компанії Mercedes Benz China Limited.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.