| Вага | 1890 кг |
|---|---|
| Розміри | 4549 × 1860 × 1689 мм |
| Колісна база | 2734 mm |
| Модельний рік | 2023 |
| Двигун | 1.5 Turbo – 150PS |
| Передача | 3-DHT |
| Ємність акумулятора -kWh | 17.7 – kWh |
| Електродвигун | Одинарний - 136PS |
| Модель | EM-P AM, EM-P PM, EM-P Morning |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Lynk&Co 01 PHEV
Діапазон цін: від $29,444 до $33,654
Авторські права на всі відео та фотографії належать автосалону Lynk&Co Auto Sales Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.