| Waga | 1890 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4549 × 1860 × 1689 mm |
| Wheelbase | 2734 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 150PS |
| Transmisja | 3-DHT |
| Battery Capacity - kWh | 17.7 – kWh |
| Electric Motor | Single – 136PS |
| Model | EM-P AM, EM-P PM, EM-P Morning |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Intermediate |
Lynk&Co 01 PHEV
Zakres cen: od $29,444 do $33,654
All videos and pics are copyrighted by Lynk&Co Auto Sales Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.