| Paino | 1890 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4549 × 1860 × 1689 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2734 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 150PS |
| Voimansiirto | 3-DHT |
| Battery Capacity - kWh | 17.7 – kWh |
| Electric Motor | Single – 136PS |
| Model | EM-P AM, EM-P PM, EM-P Morning |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Lynk&Co 01 PHEV
Hintaluokka: $29,444 - $33,654
All videos and pics are copyrighted by Lynk&Co Auto Sales Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.