| Greutate | 1890 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4549 × 1860 × 1689 mm |
| Wheelbase | 2734 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 150PS |
| Transmisie | 3-DHT |
| Battery Capacity - kWh | 17.7 – kWh |
| Electric Motor | Single – 136PS |
| Model | EM-P AM, EM-P PM, EM-P Morning |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Intermediate |
Lynk&Co 01 PHEV
Interval de prețuri: $29,444 până la $33,654
All videos and pics are copyrighted by Lynk&Co Auto Sales Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.