| Вага | 2850-2860 кг |
|---|---|
| Розміри | 5222 × 2026 × 1799 мм |
| Модельний рік | 2026 |
| Колісна база | 3094 mm |
| Battery | NCM-95.7Kwh |
| Електродвигун | Dual-602PS |
| Модель | Long Range Pro, Performance Ultra |
| Походження бренду | Сполучені Штати |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | AWD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
IQ VISTIQ
Діапазон цін: від $76,735 до $83,282
Авторські права на всі фотографії та відео належать Chery Auto Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.









Відгуки
Відгуків немає, поки що.