| Paino | 2850-2860 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 5222 × 2026 × 1799 mm (millimetri) |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3094 mm |
| Battery | NCM-95.7Kwh |
| Electric Motor | Dual-602PS |
| Model | Long Range Pro, Performance Ultra |
| Merkki Alkuperä | United States |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
IQ VISTIQ
Hintaluokka: $78,506 - $85,204
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.









Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.