| Ağırlık | 2850-2860 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 5222 × 2026 × 1799 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3094 mm |
| Battery | NCM-95.7Kwh |
| Electric Motor | Dual-602PS |
| Model | Long Range Pro, Performance Ultra |
| Marka Menşei | United States |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
IQ VISTIQ
Fiyat aralığı: $76,735 - $83,282
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.









Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.