| Waga | 2850-2860 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5222 × 2026 × 1799 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3094 mm |
| Battery | NCM-95.7Kwh |
| Electric Motor | Dual-602PS |
| Model | Long Range Pro, Performance Ultra |
| Pochodzenie marki | United States |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
IQ VISTIQ
Zakres cen: od $76,735 do $83,282
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.