| Вага | 1595-1670 кг |
|---|---|
| Розміри | 4605 × 1878 × 1643 мм |
| Колісна база | 2700 mm |
| Модельний рік | 2021 |
| Двигун | 2.0 Turbo – 190PS, 2.0 Turbo – 238PS |
| Передача | 7-DCT, 8-AT |
| Model - Sub Group | 2.0TD DCT, 2.0TD Auto |
| Режим приводу | 2WD, 4WD |
| Модель | Thunder, Lightning, Phantom |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Coupe, SUV |
| Режим приводу | 4WD, FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Компактний |
Geely Tugella (Xingyue S)
Діапазон цін: від $22,212 до $28,105
Авторські права на всі відео та фотографії належать компанії Zhejiang Geely Holding Co, Ltd
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.