| Paino | 1595-1670 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4605 × 1878 × 1643 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2021 |
| Engine | 2.0 Turbo – 190PS, 2.0 Turbo – 238PS |
| Voimansiirto | 7-DCT, 8-AT |
| Model - Sub Group | 2.0TD DCT, 2.0TD Auto |
| Ajotila | 2WD, 4WD |
| Model | Thunder, Lightning, Phantom |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | Coupe, SUV |
| Ajotila | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Compact |
Geely Tugella (Xingyue S)
Hintaluokka: $22,212 - $28,105
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Geely Holding Co., Ltd
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.