| Waga | 1595-1670 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4605 × 1878 × 1643 mm |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2021 |
| Engine | 2.0 Turbo – 190PS, 2.0 Turbo – 238PS |
| Transmisja | 7-DCT, 8-AT |
| Model - Sub Group | 2.0TD DCT, 2.0TD Auto |
| Tryb jazdy | 2WD, 4WD |
| Model | Thunder, Lightning, Phantom |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | Coupe, SUV |
| Tryb jazdy | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Compact |
Geely Tugella (Xingyue S)
Zakres cen: od $22,212 do $28,105
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Geely Holding Co., Ltd
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.